Idź do treści strony
07.11.2013 13:46

Internetowe Konto Pacjenta

Internetowe konto pacjenta

Wybrane jednostki medyczne z Warszawy, Gdańska i Olsztyna zostały włączone do testów zintegrowanych prototypów Internetowego Konta Pacjenta oraz e-Recepty, czyli nowego systemu informatycznego przeznaczonego dla pacjentów, placówek medycznych i aptek. Udział w projekcie może wziąć każdy pacjent z placówek medycznych uczestniczących w testowaniu.


Wystarczy założyć Internetowe Konto Pacjenta na stronie internetowej www.ikp.gov.pl. Warto czynnie uczestniczyć w Projekcie, ponieważ na najaktywniejszych pacjentów czekają znakomite nagrody - nowoczesne tablety iPad mini.

Jeśli chcesz wspomóc pracę nad projektem – zostań wolontariuszem działających na terenie placówek uczestniczących w testowaniu. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt e-mailowy na adres integracja-kontakt@ikp.gov.pl


Więcej informacji o samym Projekcie, uczestnikach oraz docelowym rozwiązaniu – Projekcie P1, czyli „Elektronicznej Platformie Gromadzenia, Analizy i Udostępniania zasobów cyfrowych o Zdarzeniach Medycznych” znajduje się na stronie: www.ikp.gov.pl

Powróć do archiwum
Pogoda