Idź do treści strony
28.08.2013 15:08

Już dziś zagra Planetafest 2013

Zapraszamy na przegląd kapel lokalnych „Planetafest 2013”, który już dziś odbędzie się w Planecie 11.

 
„Planetafest” to przegląd, który promuje młodych muzyków niezwiązanych kontraktem z wytwórnią i bez wydanej płyty. Zespoły mogły zgłaszać się w dwóch kategoriach: hip-hop i rock. Ostatecznie organizatorzy dostali 25 zgłoszeń (15 w kat. Rock i 10 w kat. Hiphop). Jury zakwalifikowało po 5 zespołów w każdej kategorii.
 
Występy będzie oceniać jury w składzie: Damian Lange (Transsexdisco), Michał „Bateria” Bagiński (Roswell), Przemek „Świder” Kośmider, Grzegorz „Wuer” Nowacki, Michał Napiórkowski (UWM FM).
 
Na koniec zagra gwiazda wieczoru, czyli zespół Romantycy Lekkich Obyczajów. Jest to alternatywny duet, który powstał w marcu 2011 roku. Tworzą go Damian Lange i Adam Miller. RLO 16 grudnia 2011 roku wydali swój debiutancki album o tytule „Lejdis&Dżentelmenels”. Singlem promującym płytę było "Poznajmy Się", które w rocznym podsumowaniu słuchaczy EskaROCK uplasowało się na 14. miejscu. Mają na koncie 6. teledysków do piosenek: "Moja Wieś", "Poznajmy Się", "Niby-Statek", "Lodziarka", Nie Myśl O Mnie Źle" i "Być Wolnym Słowem". Zespół ukończył nagrania do drugiego albumu, którego wydanie zaplanowano jeszcze w 2013 roku.
 
Program przeglądu „Planetafest 2013”:
Godz. 16 – konkurs: hip hop
1. Blok 61
2. Gre Szu
3. King Sound
4. Marvis
5. Michał Boksicz
 
Godz. 18 – konkurs: rock
1. FreeWolni
2. Nerv
3. Reshape
4. The Ducktion
5. Traffic Junky
 
Godz. 20 – Romantycy Lekkich Obyczajów

 

www.planeta11.pl

Powróć do archiwum
Pogoda