Idź do treści strony
07.09.2015 14:52

Nowości na ul. Kościuszki

tramwaj_Pilsudskiego_Kosciuszki_large

Będą zmiany w organizacji ruchu na skrzyżowaniu al. Piłsudskiego z ul. Kościuszki. Nowości powinni wziąć pod uwagę kierowcy, inaczej pojadą też autobusy.

W nocy z wtorku na środę (z 8 na 9 września) zamknięte zostanie skrzyżowanie Kościuszki z Żołnierską. To oznacza kilka istotnych zmian w organizacji ruchu w tej części Olsztyna.

Zmotoryzowani podróżujący od planetarium w stronę ul. Pieniężnego pojadą teraz prosto, przetną ul. Głowackiego, z Piłsudskiego będą mogli skręcić w lewo w Kościuszki i dalej jechać w kierunku Niepodległości albo Reja. Cały czas będzie funkcjonować relacja Głowackiego-Mickiewicza.

Podróżujący w drugą stronę będą teraz przejeżdżać przez bramę naprzeciwko skrzyżowania Kościuszki z Reja, a później pojadą Głowackiego do al. Piłsudskiego.

Te zmiany spowodują także nowości w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej. Wśród nich inny przebieg tras kilku linii oraz przystanków, z którymi można zapoznać się w zestawieniu przygotowanym przez Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu.

Schemat organizacji ruchu.

Powróć do archiwum
Pogoda