Idź do treści strony
14.04.2016 10:51

Queen w planetarium

Fragment plakatu The best of Queen show

Kolejny raz pod kopułą olsztyńskiego planetarium rozbrzmią dźwięki muzyki rockowej gwiazdy. Tego wydarzenia fani zespołu Queen nie mogą przegapić.

Słynne dźwięki to nic nowego w olsztyńskim planetarium. Już w latach 80. organizowane były spotkania "Muzyka pod gwiazdami". Ostatnio można było też posłuchać interpretacji hitów zespołów Pink Floyd i właśnie Queen.

"We Are The Champions", "Bohemian Rhapsody", "The Show Must Go On" - i można by tak wymieniać bez końca. Bo niemal co utwór to znany na całym świecie przebój. Choć Queen w legendarnym składzie już nigdy nie zagra, to muzyka tego zespołu jest ciągle żywa.

Co prawda Brian May i Roger Taylor - czyli ciągle koncertująca połowa tego wyjątkowego zespołu - na razie nie odwiedzą Olsztyna, ale dźwięki ich największych przebojów ponownie będzie można usłyszeć w planetarium. Na wyjątkowe widowisko można się wybrać 15, 16 i 17 kwietnia (piątek-niedziela).

Granej na żywo muzyce brytyjskiego zespołu będzie towarzyszyć wszystko to, z czego słyną planetarium oraz Pracownia Tańca Pryzmat. Nie zabraknie pokazów w technologii fulldome na kopule oraz układów tanecznych olsztyńskich mistrzów.

Pokazy "A Night at the Planetarium - The best of Queen show" od piątku do niedzieli (15-17 kwietnia) o 19:00. Bilety kosztują 25 złotych.

Powróć do archiwum
Pogoda