Idź do treści strony
09.10.2014 14:52

Zdobyć przyjaciół i stracić serce. Co wy na to?

ulatowska_slide

Zapraszamy na spotkanie z Marią Ulatowską, autorka znanych i lubianych powieści obyczajowych. W piątek, 10 października o godz. 17.00 w Planecie 11 będzie można porozmawiać z powieściopisarką.

 

Zapraszamy na spotkanie z Marią Ulatowską, autorką wielu powieści obyczajowych takich jak "Pensjonat Sosnówka", "Domek nad morzem", „Sosnowe dziedzictwo”. Pisarka najnowszą książką zaskoczyła swoich czytelników. Wspólnie z Jackiem Skowrońskim napisała kryminał pt. "Autorka". Spotkanie odbędzie się w Planecie 11 w najbliższy piątek 10.10.2014r. o godz. 17.00.

 

Maria Ulatowska, autorka bestsellerowych powieści obyczajowych, którymi zaczytuje się cała Polska. Miłośniczka przyrody, zwierząt, książek i dobrej muzyki.

 

Spotkanie odbędzie się w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki. Zapraszamy!

Powróć do archiwum
Pogoda