Idź do treści strony
07.11.2017 14:52

Aqua Aktywny Senior

Już po raz trzeci osoby powyżej sześćdziesiątego roku życia będą miały okazję spotkać się, pobawić oraz skorzystać atrakcji oferowanych przez Wodne Centrum Rekreacyjno-Sportowe "Aquasfera".

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie zaprasza olsztyńskich seniorów do udziału w imprezie  "Aqua Aktywny Senior". W niedzielę (19 listopada) w Wodnym Centrum Rekreacyjno-Sportowym "Aquasfera" na uczestników czekać będzie szereg atrakcji, wszystkie przygotowane specjalnie z myślą o potrzebach osób powyżej sześćdziesiątego roku życia.

W programie m.in. występ chóru "Pasjonata", pokaz tańca "Grupy tanecznej z Wigorem",  pokaz ratownictwa i nauka udzielania pierwszej pomocy, pokaz mody seniorów w stroju sportowym. Dodatkowo można będzie podziwiać wystawy rękodzieła, wystawy malarskie i fotograficzne przygotowane m.in. przez przedstawicieli Uniwersytetu Trzeciego Wieku i  Akademii Trzeciego Wieku. W trakcie imprezy zaplanowano również konkursy wiedzy o Aquasferze, z nagrodami oraz słodki poczęstunek od Lightboxa i Restauracji Laguna.

Więcej informacji  na www.osir.olsztyn.eu


 

<- Wstecz do: Archiwum
Pogoda
Pochmurnie 0°C
Pochmurnie 3°C