Idź do treści strony
02.12.2019 14:40

Konferencja o relacjach

Rodzice z dziećmi

Wielkimi krokami zbliża się trzecia już konferencja o relacjach w rodzinie, organizowana przez Fundację Każdy Ważny we współpracy z Urzędem Miasta Olsztyna i Miejskim Zespołem Profilaktyki i terapii Uzależnień. Wydarzenie odbędzie się 7 grudnia (sobota) w olsztyńskim ratuszu przy pl. Jana Pawła II 1.

Tegoroczna edycja konferencji "Bądź blisko - to wszystko" poświęcona będzie m.in. temu jak przeszłość rodziny wpływa na funkcjonowanie dzieci w teraźniejszości. Uczestnicy będą się mogli zapoznać również z metodami wspierania dzieci w budowaniu poczucia własnej wartości oraz posłuchają o tym, jak żyć z nastolatkiem i nie zwariować.

- Widzę, jak bardzo ludzie pragną mieć autentyczne i szczere relacje - mówi prezes Fundacji Każdy Ważny, Ewa Kazimierczak. - Z drugiej strony wszyscy obserwujemy ich spłycenie i doświadczamy lęku przed otwieraniem się, gdy mamy trudności, a przecież wszyscy jedziemy na tym samym wózku. Od prawie pięciu lat staramy się zwrócić uwagę olsztynian na to, że warto zadbać o najbliższe relacje, by mieć siłę do życia i przekazywać dobre wzorce dzieciom. 

Konferencja rozpocznie się w sobotę (7 grudnia) o 10:00 i potrwa niemal pięć godzin. Wydarzenie odbędzie się w sali 219 Urzędu Miasta Olsztyna. Obowiązują zapisy. Koszt uczestnictwa to 50 zł.

[szczegóły i zapisy]

<- назад в:
Pogoda
Pogodnie 18°C
Czyste niebo 29°C