Idź do treści strony
28.07.2020 14:09

Wyjątkowe zdjęcie znad Ukielu

Ramka do zdjęć ustawiona na plaży

Największy akwen stolicy Warmii i Mazur oraz obiekty powstałe na jego brzegach są jednymi z najchętniej odwiedzanych miejsc naszego miasta. Warto tam zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Pochwały od lat płynące z ust gości odwiedzających Olsztyn, ale także mieszkańców, nie są przesadzone. Zachwyty nad CRS Ukiel przekładają się na niezwykłe fotografie, jakie można znaleźć m.in. w mediach społecznościowych.

Zdjęcia, jakie pojawiają się w Internecie, to często malownicze pejzaże. Jednak w poprzednim roku goście upodobali sobie także specjalną ramkę, dzięki której można wykonać kadr z wakacji w Olsztynie.

- Za powstanie tak lubianej przez turystów instalacji odpowiada Szymon Konefał z firmy Phloe Magia Dekoracji - wyjaśnia Krzysztof Otoliński z ratuszowego biura promocji i turystyki. - Podobną konstrukcję pierwszy raz postawił nad Ukielem w ubiegłe wakacje. Wówczas został laureatem nagrody specjalnej w organizowanym przez nas konkursie sztuki ulicznej Olsztyn Street Art Garden.

Ubiegłoroczna instalacja nawiązywała do idei miasta-ogrodu. Tegoroczna jest natomiast utrzymana w klimatach "jeziornych".

Ramka jest ustawiona na plaży nr 2 w Centrum Rekreacyjno-Sportowym "Ukiel", w okolicy boisk do siatkówki plażowej.

<- назад в:
Pogoda
Pochmurnie 17°C
Pochmurnie 19°C