Idź do treści strony
Sport
06.12.2023 14:27

MISTZOSTWA POLSKI JUNIORÓW I MŁODZIEŻOWCÓW KARATE KYOKUSHIN W BARTOSZYCACH

W dniach 25-26 listopada 2023 r. odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców Karate Kyokushin. Wielkim sukcesem okazał się start zawodniczki Olsztyńskiego Klub Kyokushin Karate  Julii Milewicz, która zdobyła wicemistrzostwo Polski. W konkurencji kata  wystartowały trzy zawodniczki: Julia Milewicz, Zuzanna Dąbkowska, która zajęła 10 miejsce oraz Aisha Ndiaye, która zajęła 7 miejsce. W tym samym czasie 26 listopada odbył się Turniej IKO Warsaw Open w Białołęce. Olsztyński Klub Kyokushin Karate reprezentowali: Malwina Otremba, która zajęła III miejsce w kategorii kumite, Antoni Harpak, który zdobył złoty w kategorii kata  i brązowy medal w kategorii kumite oraz Nela Paszkowska, która stanęła na najwyższym podium  zdobywając złoty medal w kategorii kata.