Idź do treści strony
Sport
27.02.2023 08:54

Sukces olsztyńskich karateków

W sobotę 25 lutego 2023r., w Węgorzewie odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Karate Kyokushin, w których rywalizowało 240 zawodników z 11 klubów Warmii i Mazur. Olsztyński Klubu Kyokushin Karate reprezentowało 50 zawodników. Przekrój wiekowy kadry OKKK był bardzo szeroki - najmłodsza osoba miała 6 lat, a najstarsza 57 lat.
OKKK zdobyło łącznie w kategoriach układów – Kata i walk - kumite 35 medali, co dało w zestawieniu  drużynowym 2 miejsce.
W konkurencji kata 1 miejsca zobyli: Anna Dowgun, Liliana Paszkowska, Ada Kowalczyk, Aisha Ndiaye, Julia Milewicz, Adam Wrzesiński;
2 miejsca zdobyli: Izabela Ostrowska, Lena Jankowska, Aleksandra Wojnicz, Zuzanna Dąbkowska, Wojciech Kowalczyk, Wiktor Łuziński;
3 miejsca zajęli: Nela Paszkowska,  Oliwia Szwarc , Zuzanna Drężek,  Ewa Stasiewicz, Sandra Gajko , Magdalena Swat , Alan Jatkowski , Alan Rogawski , Tymon Harasimowicz.
W konkurencji kumite 1 miejsca zobyli: Oliwia Szwarc, Jacek Kowalski, Malwina Otremba, Ada Kowalczyk;
2 miejsca zajęli: Kacper Kruger, Zuzanna Dąbkowska, Julia Milewicz, Nadia Załuska, Lena Kowalewska, Liliana Paszkowska;
3 miejsca zajęli: Lena Jankowska, Natalia Chrzanowska, Szymon Ciesielski, Jerzy Dzwolak, Anna Dowgun, Maryia Huzevich, Wojciech Kowalczyk, Paweł Kwiatkowski, Igor Achramowicz, Aleksandra Wojnicz, Grzegorz Strupiechowski, Marcin Melkis.
Gratulacje dla wszystkich medalistów oraz dla tych zawodników, którym do podium zabrakło niewiele.

<- Zurück zu: Archiwum