Idź do treści strony
Sport
17.10.2013 14:09

"Urzędasy biegną przez lasy"

W sobotę 14 września 2013 r. w Pienach, w gminie Sępopol odbyły się II Wojewódzkie Samorządowe Biegi Przełajowe pn.: "Urzędasy biegną przez lasy". W tym roku rywalizowało między sobą dziewięć reprezentacji samorządów Naszego województwa w indywidualnych i sztafetowych biegach przełajowych. Zawody zostały rozegrane na dwóch dystansach: 3100 metrów dla zawodników którzy chcieli zmierzyć się w biegu indywidualnym oraz na dystansie 4 x 1550 metrów.

Miasto Olsztyn w ww. biegach reprezentowali:

• Zbigniew Korzeniewski,
  • Sławomir Żurek,
  • Wojciech Polański,
  • Daniel Rudszewski.

W biegu indywidualnym najszybciej na mecie stawił się Zbigniew Korzeniewski  (12.08) reprezentujący Urząd Miasta Olsztyna, jako drugi Marek Witanowski (12,18) reprezentujący Urząd Miasta Lidzbark Warmiński a trzecią lokatę zajął Mirosław Figat (12,41)  reprezentant Urzędu Miasta Bartoszyce. Zbigniew Korzeniewski reprezentujący Urząd Miasta Olsztyna wygrał te zawody po raz drugi.

W kategorii sztafet zwyciężyła reprezentacja  Urzędu Miasta Olsztyna (27,30) w składzie: Sławomir Żurek ,Wojciech Polański, Daniel Rudszewski i Zbigniew Korzeniewski,  drugą lokatę zajęła sztafeta z Urzędu Gminy Bartoszyce (27,42), a trzecie miejsce zajęła sztafeta Starostwa Powiatowego Lidzbark Warmiński (28,36).

<- Zurück zu: Archiwum