Idź do treści strony
Sport
22.11.2013 14:43

Mamy kolejnych mistrzów Polski w sportach walki!

Olsztyński zawodnik Paweł Makarewicz wywalczył złoty medal IX Mistrzostw Polski w Brazylijskim Ju-Jitsu, które w dniach 9-10 listopada odbyły się w Poznaniu. Serdecznie gratulujemy!

W drodze do finału Paweł Makarewicz stoczył w pięknym stylu cztery walki wygrywając je przed czasem, a w piątej finałowej walce pokonał na punkty zawodnika Jacka Ogiegło (Gracie Barra).

Piękne gratulacje należą się również zawodniczce Wushu Pani Beacie Engel, która reprezentując olsztyńską Szkołę Chińskich Sztuk Walki „Shaolin” zdobyła trzy medale: złoty, srebrny i brązowy w XVII Pucharze Polski, zorganizowanym 16 – 7 listopada 2013 r. w Poznaniu. Warto przypomnieć, że Beata Engel w kwietniu tego roku zdobyła złoty medal Mistrzostwach Europy w Wushu Tradycyjnym.