Idź do treści strony
Sport

Zawodnik Warmińsko-Mazurskiego Klubu Sportowego Mistrzem LZS młodzików i Juniorów Młodszych

08.06.2021

W dniach 5-6 czerwca 2021 r. w Niwce odbył się V Memoriał Joachima Halupczoka, który był jednocześnie Mistrzostwami Polski LZS oraz Pucharem Polski Juniorów i Juniorów Młodszych.

Zawodniczki Soltare Olsztyn Cheerleaders Mistrzyniami Polski

31.05.2021

W dniach 6-9 maja br w Kielcach odbyły się IV Mistrzostwa Polski w Cheerledingu Sportowym.

Konrad Bukowiecki w coraz lepszej formie

31.05.2021

Konrad Bukowiecki zawodnik KS AZS UWM Olsztyn podczas zawodów Golden Spike z cyklu "Continental Tour Gold", które odbyły się w Ostrawie 10 maja zajął VI m z wynikiem 19.84 m

Akademickie Mistrzostwa Polski w piłce siatkowej mężczyzn 23-25 maja 2021 r. Warszawa

31.05.2021

Gospodarzem tegorocznych finałów Akademickich Mistrzostw Polski w piłce siatkowej mężczyzn został na trzy dni Kraków.

Zawodnik OKSW wystartuje w Igrzyskach Olimpijskich w Tokyo

20.05.2021

Na torze w Szeged na Węgrzech od 12 do 16 maja br. rozegrane zostały regaty kajakowe Pucharu Świata.

Zawodnicy Swimland Olsztyn z kwalifikacjami na Mistrzostwa Europy Juniorów w pływaniu

06.05.2021

Podczas Głównych Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców, które odbyły się w Lublinie w dniach 28.04-2.05.2021 r. znakomicie zaprezentowali się zawodnicy Swimland Olsztyn Karolina Piechowicz oraz Tomasz Kraczkowski.

Olsztyńscy kanadyjkarze z szansą na udział w Igrzyskach

26.04.2021

W dniach 23-25 w Wałczu odbyły się kwalifikacje olimpijskie w kajakarstwie. 23 kwietnia Julia Walczak zawodniczka olsztyńskiego Klubu Sportów Wodnych wraz z Magdą Stanny (Warta Poznań) wygrały wyścig w konkurencji C-2 na...