Idź do treści strony
Urząd Miasta

Newsletter

Rada Sportu

Kadencja 2019 - 2022

  1. Konstanty Targoński - prezes Klubu Sportowego „Szczypiorniak" Olsztyn,
  2. Katarzyna Korzeb - prezes Klubu Tańca Sportowego „Power Dance",
  3. Izabela Chodań - prezes Miejskiego Towarzystwa Pływackiego „Kormoran",
  4. Tomasz Sztąberski - prezes Koszykarskiego Klubu Sportowego Olsztyn,
  5. Przemysław Andrzejewski - prezes Rugby Team Olsztyn,
  6. Andrzej Grudziński - prezes Towarzystwa Sportowego „Gwardia" Olsztyn,
  7. Pawel Derlacz - prezes Stowarzyszenia „Arrachion",
  8. Ryszard Stypułkowski - wiceprezes Warmińsko-Mazurskiego Klubu Sportowego,
  9. Andrzej Grygołowicz - trener Klubu Sportowego AZS UWM w Olsztynie,
  10. Bogdan Grzybowski - wiceprezes Olsztyńskiego Klubu Piłki Ręcznej Warmia - Olsztyn,
  11. Tomasz Bujalski - członek zarządu Nauticus Fundacji Promocji Sportów Wodnych Dzieci i Młodzieży,
  12. Błażej Kolpy - prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego „Tempo-25",
  13. Beata Lewalska - prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego SMS Olsztyn,
  14. Beata Engel - zastępca prezesa Szkoły Chińskich Sztuk Walki „Shaolin",
  15. Maciej Szczuciński - prezes Motoklub Olsztyn".

Kadencja 2015 - 2018

  1. Targoński Konstanty – prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego „Szczypiorniak” - Przewodniczący Rady Sportu,
  2. Korzeb Katarzyna – prezes Klubu Tańca Sportowego „Power Dance” - Zastępca Przewodniczącego Rady Sportu,
  3. Chodań Izabela – prezes Miejskiego Towarzystwa Pływackiego „Kormoran” - Sekretarz Rady Sportu,
  4. Andrzejewski Przemysław – prezes Rugby Team Olsztyn,
  5. Bania Bartosz – prezes Stowarzyszenia Klub Futbolu Amerykańskiego Olsztyn Lakers,
  6. Derlacz Paweł – prezes Stowarzyszenia „Arrachion”,
  7. Dowgird Adam - prezes Warmińskiego Klub Rowerowego "FAN",
  8. Gąska Jerzy - Olsztyński Klub Sportów Wodnych,
  9. Grudziński Andrzej – prezes Towarzystwa Sportowego „Gwardia Olsztyn”,
  10. Milewski Janusz – prezes „Kayak Sport Club Olsztyn”,
  11. Nakielski Andrzej – prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego „Naki”,
  12. Roguski Marek – kierownik Klubu Sportowego AZS UWM,
  13. Sawicki Adam – prezes Akademickiego Klubu Sportowego przy Olsztyńskiej Szkole Wyższej im. J. Rusieckiego,
  14. Stypułkowski Ryszard – wiceprezes Warmińsko-Mazurskiego Klubu Sportowego,
  15. Sztąberski Tomasz – prezes Koszykarskiego Klubu Sportowego „Olsztyn”,

Sprawozdania z działalności Rady Sportu

Pogoda
Częściowe zachmurzenie 6°C
Pochmurnie 9°C