Idź do treści strony
Sport
07.06.2019 15:16

IV Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin IKO

Dnia 1 czerwca 2019r. w Białymstoku odbył się IV Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin IKO. W zawodach wzięło udział 390 zawodników z Polski, Rosji, Holandii, Litwy, Ukrainy oraz Białorusi. Wielkim sukcesem może pochwalić się Olsztyński Klub Kyokushin Karate, który w silnie obsadzonym turnieju zdobył drużynowo 3 miejsce. Tak wysoka lokata była sumą indywidualnych osiągnięć olsztyńskich sportowców startujących w turnieju.  Olsztynianie w kategorii Kumite (walk) zdobyli osiem medali (1 medal złoty, 2 medale srebrne oraz 5 medali brązowych). W kategorii Kata (układów) zawodnicy Olsztyńskiego Klubu Kyokushin Karate wywalczyli natomiast dziewięć medali (3 medale złote, 2 medale srebrne i 4 medale brązowe) Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.