Idź do treści strony
Sport

Już po raz dziewiąty organizowany jest Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich, w ramach którego organizowana jest XXIII edycja Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2017 i trwać będzie od 26 maja do 1 czerwca 2017 r. 

Jak co roku przyświeca jej idea promowania zdrowego trybu życia, aktywności ruchowej oraz integracji rodzinnej. Jest to największa impreza sportu masowego w Polsce, do której uczestnictwa zachęcamy wszystkich olsztynian niezależnie od wieku czy kondycji fizycznej.

Mając powyższe na uwadze, jak również uczestnictwo Gminy Olsztyn w Europejskim Tygodniu Sportu dla Wszystkich, uprzejmie zapraszam Państwa do uczestnictwa  w tym sportowym wydarzeniu poprzez organizację imprez oraz udział w imprezach sportowych i rekreacyjnych odbywających się na terenie naszego miasta.

Organizatorzy i uczestnicy imprez  mogą zapoznać się z Regulaminem STMiG 2017, który znajduje się na stronie internetowej Krajowej Federacji Sportu dla Wszystkich www.federacja.com.pl. Informacje można też uzyskać w Biurze Sportu i Rekreacji pod
nr tel.  89 535 32 10 w. 67.

Do pobrania:

Pogoda