Idź do treści strony
Sport
22.07.2020 13:59

Letnia Akademia Szermierki Decathlon

Szermierka

UKS Hajduczek Olsztyn, Fundacja Liderzy Sportu oraz Decathlon zapraszają wszystkich chętnych w sierpniu br. na bezpłatne treningi szermierki.

Dzieci, młodzież i dorośli pod okiem utytułowanego trenera Adama Sobczyka w sierpniu będą mieli okazję do poznania tej pięknej olimpijskiej dyscypliny sportu oraz poznania podstaw fechtunku. Zajęcia dla chętnych będą odbywać się na boisku przed olsztyńskim Decathlonem przy ul. Stanisława Dorantta 3 od 3 do 21 sierpnia w cyklu tygodniowym od poniedziałku do piątku, dla dzieci w godz. 18.00-19.00, dla młodzieży i dorosłych 19.00-20.00. W piątek będzie turniej dla uczestników i chętnych, aby mogli również posmakować atmosfery współzawodnictwa.
A o tym, że olsztyńska szermierka stoi na wysokim poziomie świadczy fakt, iż już od trzech lat zawodnicy UKS Hajduczek wracają z Mistrzostw Polski z medalami. Są członkami ścisłej kadry narodowej i wyjeżdżają na Puchary Europy. Pierwszy raz w historii Plebiscytu na 10 Najpopularniejszych Sportowców Województwa Warmińsko-Mazurskiego przedstawicielka szermierki - Aniela Kozłowska - znalazła się w gronie najbardziej rozpoznawalnych sportowców w regionie.

Powróć do archiwum
Kalendarz wydarzeń
Pogoda
Czyste niebo 11°C
Częściowe zachmurzenie 18°C