Idź do treści strony
Sport
20.08.2020 10:30

Medale olsztyńskich kajakarzy

Kajaki

Za nami LOTTO 83. Mistrzostwa Polski Seniorów w kajakarstwie klasycznym. W weekend (15/16 sierpnia) na torze Malta w Poznaniu Olsztyn reprezentowali zawodnicy dwóch klubów: KSC i OKSW.

Zawodnicy OKSW zdobyli aż siedem medali: złoty, cztery srebrne i dwa brązowe. Na najwyższym stopniu podium stanął mixt: Julia Walczak/Tomasz Barniak. Srebro wywalczyli: Bartosz Grabowski w konkurencji k-1 na dystansie 200 m, Mateusz Kamiński w konkurencji c-1  na dystansie 1000 m i w konkurencji c-1 na dystansie 5 km, dwójka Mateusz Kamiński/Tomasz Barniak na dystansie 1000 M. Ta sama para zdobyła również brązowy medal w konkurencji c-2 na dystansie 500 m i 200 m.

Kobiety
k-1 1000 metrów
1 ISKRZYCKA Justyna 97-11-07 KS AZS-AWF Katowice 4:26.253
2 ZAGÓRSKA Anna 97-10-30 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 4:27.245
3 KĄKOL Adrianna 01-09-09 KKW 1929 Kraków 4:37.229
---
9 PAŹDZIORKO Paulina 02-02-22 KSC Olsztyn 5:12.085

c-1 500 metrów
1 BOROWSKA Dorota 96-02-22 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 2:15.905
2 SZCZERBIŃSKA Sylwia 97-10-11 SKS Cresovia Białystok 2:17.453
3 STANNY Magda 93-03-15 KS Warta Poznań 2:17.557
---
5 WALCZAK Julia 00-10-07 OKSW Olsztyn 2:22.009

c-1 200 metrów
1 BOROWSKA Dorota 96-02-22 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 49.920
2 SZPERKIEWICZ Katarzyna 01-05-23 KS AZS-AWF Poznań 51.252
3 STANNY Magda 93-03-15 KS Warta Poznań 51.684
---
6 WALCZAK Julia 00-10-07 OKSW Olsztyn 56.024

* Mężczyźni
c-1 1000 metrów
1 GŁAZUNOW Wiktor 93-10-24 KS AZS-AWF Gorzów 4:15.341
2 KAMIŃSKI Mateusz 91-05-03 OKSW Olsztyn 4:19.109
3 SŁOMIŃSKI Vincent 92-02-05 KS Stomil Poznań 4:19.545

k2 1000 metrów
1 BIL-MORAWSKI KU AZS Politechnika Opole 3:39.586
2 FULKO-SIWIEC KS Admira Gorzów 3:42.330
3 GARBACZ-WYSOCKI AKS Sparta Augustów 3:44.562
---
8 HORBA-KUSTRA KSC Olsztyn 4:15.826

c-2 1000 metrów
1 KULETA-ZUCHORA KU AZS Politechnika Opole 3:57.827
2 BARNIAK-KAMIŃSKI OKSW Olsztyn 3:59.011
3 BRYŃSKI-GŁAZUNOW KS AZS-AWF Gorzów 4:00.231

c-1 500 metrów
1 GŁAZUNOW Wiktor 93-10-24 KS AZS-AWF Gorzów 1:55.076
2 GRZYBOWSKI Marcin 89-01-10 MKS Czechowice-Dziedzice 1:56.144
3 SŁOMIŃSKI Vincent 92-02-05 KS Stomil Poznań 1:57.624
---
4 BARNIAK Tomasz 95-03-06 OKSW Olsztyn 1:59.504

c-2 500 metrów
1 ŁUBNIEWSKI-ŚLIWIŃSKI KU AZS Politechnika Opole 1:51.623
2 KITEWSKI-ZEZULA CWZS Zawisza Bydgoszcz 1:51.699
3 BARNIAK-KAMIŃSKI OKSW Olsztyn 1:52.767

k-1 200 metrów
1 KACZMAREK Paweł 95-09-08 KKW 1929 Kraków 36.647
2 GRABOWSKI Bartosz 00-04-11 OKSW Olsztyn 37.155
3 STEPUN Jakub 01-08-30 KS AZS-AWF Poznań 37.347
---
18 MENDELSKI Tomasz 81-01-01 KSC Olsztyn 41.645

k-2 200 m mixt
1 KLATT-WITCZAK KS Energetyk Poznań 37.229
2 PUŁAWSKA-SZAFRANIEC KS Posnania Poznań 37.765
3 ISKRZYCKA-TOMYŚLAK KS AZS-AWF Katowice 38.301
---
8 PAŹDZIORKO-HORBA KSC Olsztyn 43.425

k-1 5000 m
1 ROSOLSKI Rafał 91-05-27 UKS Dojlidy Białystok 17:36.379
2 STABNO Bartosz 91-12-10 KS Posnania Poznań 17:39.064
3 WIERUSZEWSKI Wiktor 96-02-23 LTK Fala Lublin 17:54.039
---
10 HORBA Jakub 01-07-06 KSC Olsztyn 18:53.974
11 KUSTRA Kamil 03-06-25 KSC Olsztyn 19:34.609
14 CHARUN Filip 02-12-15 KSC Olsztyn 19:57.094

c-2 200 metrów
1 ŁUBNIEWSKI-ŚLIWIŃSKI KU AZS Politechnika Opole 39.211
2 KITEWSKI-ZEZULA CWZS Zawisza Bydgoszcz 39.955
3 BARNIAK-KAMIŃSKI OKSW Olsztyn 41.635

c-2 200 metrów mixt
1 WALCZAK-BARNIAK OKSW Olsztyn 43.771
2 MENDELSKA-NOWACZYK KS AZS-AWF Poznań 44.899
3 SZPERKIEWICZ-PALUCH KS AZS-AWF Poznań 45.227

c-1 5 km
1 GŁAZUNOW Wiktor 93-10-24 KS AZS-AWF Gorzów 19:16.927
2 KAMIŃSKI Mateusz 91-05-03 OKSW Olsztyn 19:18.837
3 GRZYBOWSKI Marcin 89-01-10 MKS Czechowice-Dziedzice 19:32.317


<- Wstecz do: Archiwum
Kalendarz wydarzeń
Pogoda
Pochmurnie 20°C
Pochmurnie 21°C