Idź do treści strony
Sport
24.08.2022 11:01

“Trening strzelecki z Marcinem Możdżonkiem”

Nietypowe inicjatywy to znak rozpoznawczy Fundacji Marcina Możdżonka, która zaprasza do udziału w projekcie “Treningi strzeleckie z Marcinem Możdżonkiem”.

 

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 11.00  w niedzielę 4 września w Olsztynie na Strzelnicy Myśliwskiej im. Władysława Komorowskiego przy ul. Cietrzewia 53A, 11-041 w Olsztynie

“Trening strzelecki z Marcinem Możdżonkiem” jest doskonałą, międzypokoleniową okazją do nauki strzelania i popularyzacji strzelectwa sportowego wśród mieszkańców regionu. Na uczestników treningu czekać będzie zorganizowana możliwość strzelania do rzutek, z laserowych pistoletów sportowych, strzelby oraz karabinku sportowego (KBKS). Oprócz strzeleckich zajęć praktycznych organizatorzy przygotowali szereg atrakcji towarzyszących. Jedną z najbardziej obleganych stacji jest nauka pierwszej pomocy, która jak donoszą wszelkie statystyki, wciąż jest u nas w kraju czymś nieznanym. Na zakończenie wydarzenia oprócz czasu na wspólne zdjęcia, autografy i integrację, czekać będzie wyśmienity myśliwski poczęstunek. Wydarzenie jest w pełni bezpłatne.

“Trening strzelecki z Marcinem Możdżonkiem” w Olsztynie.
Data: 04.09.2022 (niedziela)
Godzina: 11.00
Miejsce: Strzelnica Myśliwska im. Władysława Komorowskiego
ul. Cietrzewia 53A, 11-041 Olsztyn

Rejestracja telefoniczna lub mailowa (imię, nazwisko i wiek uczestników):
Telefon: 697 537 373
Mail: zapisy@mozdzonek.eu
Ograniczenia wiekowe: uczestnicy od 12 lat

Powróć do archiwum
Pogoda