Idź do treści strony
28.11.2023 15:05

Czas na lodowiska

Wielbiciele jazdy na łyżwach juz mogą szykować się do korzystania z lodowisk. Dwa olsztyńskie obiekty rozpoczną działanie już w środę (29 listopada).

Łyżwiarstwo to świetna forma rekreacji na świeżym powietrzu. Dlatego warto już teraz rezerwować czas i planować wizytę w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel lub przy ul. Jeziołowicza.

- Środa i czwartek to dni jazdy bez trzymanki, czyli prezent od Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie - informuje Zbigniew Szymula z OSiR-u. W te dni wejścia będą darmowe. Od 1 grudnia obowiązują już bilety, ale tu także świetna informacja, bowiem utrzymujemy ceny z poprzedniego sezonu!

Oba lodowiska powstały od podstaw na sezon zimowy. Nad Ukielem obiekt ma charakter kameralny - wymiary tafli to 30x20 metrów. Natomiast w Pieczewie można korzystać z przestrzeni o wymiarach 40x30 m.

- W wypożyczalniach w obu obiektach czeka na was sprzęt sportowy, czyli łyżwy oraz gadżety pomocnicze typu pandy i pingwinki - dodaje Zbigniew Szymula.

Ceny wstępu na przygotowywane lodowiska będą identyczne, jak w poprzednim sezonie. Za bilet normalny (45- minut jazdy) zapłacimy 15 złotych, natomiast za ulgowy - 12 złotych. Karnet na 10 wejść to wydatek odpowiednio 140 i 110 złotych. Obiekt w CRS Ukiel będzie czynny między 9:00 a 21:00, natomiast ten w Pieczewie w godzinach 10:00-22:00.

Powróć do archiwum
Pogoda