Idź do treści strony
Sport

XXVII edycja Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2021

W 2021 roku, ze względu na epidemię COVID-19 XIII Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich, w ramach którego organizowana jest XXVII edycja Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2021, zostanie rozegrany w terminie jesiennym: od 21 do 27 września 2021 roku.

Jak co roku przyświeca jej idea promowania zdrowego trybu życia, aktywności ruchowej oraz integracji rodzinnej. Jest to największa impreza sportu masowego w Polsce, do której uczestnictwa zachęcamy wszystkich olsztynian niezależnie od wieku czy kondycji fizycznej.

Mając powyższe na uwadze, jak również uczestnictwo Miasta Olsztyna w Europejskim Tygodniu Sportu dla Wszystkich, uprzejmie zapraszam Państwa do wzięcia udziału w tym sportowym wydarzeniu poprzez organizację imprez oraz udział w imprezach sportowych i rekreacyjnych odbywających się na terenie naszego Miasta w dniach 21-27 września 2021 roku.

Organizatorzy oraz uczestnicy imprez mogą zapoznać się z Regulaminem STMiG 2021, który dostępny jest na stronie internetowej Krajowej Federacji Sportu dla Wszystkich  www.federacja.com.pl

Informacje nt. STMiG 2021 można też uzyskać w Biurze Sportu i Rekreacji pod nr tel.  89 50 60 954.

Pogoda