Tydzień atrakcji dla seniorów
Choć to osoby w wieku dojrzałym, nie oznacza, że mało aktywne. Olsztyńscy seniorzy szykują się do swego święta.
Seniorzy wręczyli certyfikaty
Instytucje wspierające seniorów odebrały oryginalne dokumenty. Gala odbyła się w Urzędzie Miasta.
Studencie, odbierz kartę miejską!
Akademicki rok za pasem. Przypominamy o możliwości skorzystania z Olsztyńskiej Karty Miejskiej.
Poznają Warmię i Mazury
Trwa projekt skierowany od uczniów olsztyńskich szkół. Młodzież zaznajamia się z historią i tradycją regionu.
Ulga dla kierowców
Kończą się prace związane z modernizacją ul. Sielskiej. Od poniedziałku (26 września) będzie można korzystać także z al. Schumana.
Zbliża się noc naukowców
Niezwykłe eksperymenty, pouczające spotkania i mnóstwo wiedzy. Ostatni piątek września to tradycyjnie już Europejska Noc Naukowców.
"Wspólnota" też docenia Olsztyn
Wyjątkowy tydzień dla stolicy Warmii i Mazur. Na nasze miasto spadł deszcz nagród w konkursach i rankingach.
Seniorzy za darmo do sztuki
Niezwykła akcja w olsztyńskich instytucjach. W weekend kultura i edukacja będzie bardziej dostępna dla sześćdziesięciolatków i starszych.