Idź do treści strony

Trzy dni z książką i prawami autorskimi

20.04.2021

Druga połowa kwietnia tradycyjnie upływa pod znakiem czytelnictwa i twórczości. Przez najbliższe trzy dni warto obserwować stronę internetową Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Kiedy następne juwenalia?

20.04.2021

Drugi rok z rządu olsztyńskich studentów oraz wszystkich, którzy lubią bawić się podczas Kortowiady, ominie to wydarzenie. Organizatorzy poinformowali o odwołaniu tegorocznej imprezy.

W Dworku znajdują wsparcie

19.04.2021

Placówki, jak ta przy ul. Kuronia, są niezwykle istotne dla codziennego funkcjonowania osób z zaburzeniami psychicznymi. Doświadczony zespół organizuje podopiecznym wolny czas, ale i prowadzi zajęcia wspomagające

Samorządy o gospodarce odpadami oraz opłatach za wodę i ścieki

19.04.2021

Planowane przez rząd zmiany są negatywnie oceniane przez samorządy i organizacje je zrzeszające. Przygotowane zostały dwa stanowiska stowarzyszenia Tak! Samorządy dla Polski oraz Ruchu Wspólna Polska.

Rekreacja na świeżym powietrzu znów możliwa

19.04.2021

W życie weszły zmienione obostrzenia dotyczące sportu i rekreacji. Ponownie powszechnie dostępna jest część obiektów Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Punkt szczepień przy Mariańskiej gotowy

16.04.2021

Praktycznie od podstaw przygotowane zostało miejsce, w którym ma działać Punkt Szczepień Powszechnych. Aby mógł zacząć funkcjonować niezbędna jest decyzja NFZ oraz szczepionki.

Więcej bezpłatnego zwiedzania Olsztyna

16.04.2021

Free Tour, czyli bezpłatne zwiedzanie miasta z przewodnikiem cieszy się ogromną popularnością w wielu miastach na całym świecie. W Olsztynie nie zabraknie też wycieczek tematycznych.

Olsztynianie zdecydowali w sprawie "Macierzyństwa"

16.04.2021

Przez dwa tygodnie olsztynianie wskazywali najlepszą spośród trzech proponowanych lokalizacji. Znamy już wyniki ankiety w sprawie umiejscowienia rzeźby "Macierzyństwo".

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >
Pogoda
Częściowe zachmurzenie 9°C
Częściowe zachmurzenie 15°C