Idź do treści strony
Kadr z filmu - zajęcia z dziećmi w bibliotece

Projekt Abecadło TV zakończony

18.09.2020

To była niezwykła przygoda olsztyńskich bibliotekarzy z tworzeniem cyklu filmów edukacyjnych. Właśnie został wyemitowany ostatni, dziesiąty odcinek nowatorskiego cyklu "Abecadło TV".

Stadion miejski z lotu ptaka

Charytatywnie na stadionie miejskim

18.09.2020

Wyjątkowy mecz odbędzie się w niedzielę (20 września) na stadionie przy al. Piłsudskiego. To szansa, by wesprzeć młodego piłkarza, który doznał niedawno poważnej kontuzji. Prezydent Olsztyna nieodpłatnie udostępnił obiekt na to...

Rowerzysta i piesi

Przybywa kilometrów dla potrzebujących

17.09.2020

Trwa akcja "Sam sobie sterem - pieszo i rowerem" w Europejskim Tygodniu Zrównoważonego Transportu. Z każdym kilometrem jesteśmy bliżej osiągnięcia założonego celu i zdobycia wsparcia dla Świetlicy Środowiskowej Klub Narnia.

Logo programu

Dołącz do Ligi NGOs!

17.09.2020

Trwa rekrutacja do bezpłatnego programu edukacyjnego dla liderów społeczeństwa. Zapisy do tego oryginalnego przedsięwzięcia potrwają do 1 października (czwartek).

Logo platformy startowe

Seminaria online dla "Startup Heroes"

16.09.2020

Ruszyła rejestracja na bezpłatne seminaria dla początkujących przedsiębiorców. Wykłady skierowane są do wnioskodawców projektu "Startup Heroes - platforma dla nowych pomysłów".

Grafika promująca akcję

Środa z profilaktyką

16.09.2020

Narodowy Fundusz Zdrowia kontynuuje cykl spotkań z ekspertami. Dziś (16 września) poruszane są kwestie związane z rakiem prostaty.

Pieszy i rowerzyści, ścieżka rowerowa

Akcja "Kręć z Urzędem" z kolejnym sponsorem!

16.09.2020

W puli jest już nie pięć, a siedem tysięcy złotych. Zachęcamy do dołączenia do naszej akcji organizowanej przy okazji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu.

Ścieżka rowerowa, rower, piesi

Znów kręcimy!

15.09.2020

Ubiegłoroczna akcja "Kręć z Urzędem" zakończyła się ogromnym sukcesem. Dlatego przy okazji tegorocznego Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu ponownie zachęcamy do pokonywania kilometrów za pomocą własnych mięśni.

Pogoda
Czyste niebo 5°C
Pogodnie 15°C