Idź do treści strony

Razem bezpieczniej

24.11.2022

Poprawa bezpieczeństwa na czterech przejściach dla pieszych w Olsztynie oraz kampanie edukacyjne - takie działania do końca roku realizowane będą w stolicy Warmii i Mazur.

Kamienie nie mogą milczeć

24.11.2022

Półka, która wisiała na resztkach ściany zbombardowanego domu, kluczyk do szafki w centrum handlowym, po którym nie ma już śladu.... W najbliższy piątek (25.11.) w Kamienicy Naujacka odbędzie się wernisaż ekspozycji pozostałości,...

Zawalcz o stypendium!

23.11.2022

Jeszcze przez tydzień – do końca listopada – można składać wnioski o stypendia dla osób zajmujących się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury oraz opieką nad zabytkami.

Zapraszamy na Kongres Przyszłości

23.11.2022

Ludzie biznesu, nauki, politycy, dziennikarze, technologiczny wizjonerzy i liderzy w najróżniejszych dziedzinach - już 24.11. w Olsztynie odbędzie się szereg debat i dyskusji o najważniejszych tematach społeczno - gospodarczych...

Bezpłatne porady: jak ochronić majątek w czasie kryzysu

23.11.2022

Tradycyjnie w ostatnią sobotę listopada odbędzie się Dzień Otwarty Notariatu – ogólnopolska akcja społeczna samorządu notarialnego, której celem jest edukowanie społeczeństwa. Tegoroczny temat brzmi: Porozmawiaj z notariuszem,...

Olsztyn jako przykład eko-miasta

22.11.2022

Czy Olsztyn jest bardziej green niż 20 lat temu? To jedno z pytań zadanych podczas Smart City Forum w Warszawie. O przykładach zielonych inwestycji i nie tylko opowiadał Prezydent Olsztyna, Piotr Grzymowicz.

Zmiany w organizacji ruchu na ul. Wyszyńskiego

22.11.2022

W związku z przebudową sieci ciepłowniczej od piątku (25.11.) zamknięty dla ruchu samochodowego zostanie fragment ul. Wyszyńskiego.

Bezpłatny webinar z ekspertami Google

22.11.2022

Z jakich elementów składa się reklama idealna i jak zwiększyć jej skuteczność - m.in. na te pytania odpowiedzą specjaliści podczas szkolenia które organizują Google, PFR i OChK oraz Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny.

Wetter