Idź do treści strony

Czas start! Rozpoczęła się triathlonowa rywalizacja

27.05.2022

Rozpoczęły się zmagania najlepszych triathlonistów na Starym Kontynencie. Po raz pierwszy w Polsce, a konkretnie w Olsztynie rozgrywane są zawody w randze Mistrzostw Europy w których udział biorą zawodnicy z 36 krajów. Wśród nich...

Chodnikowe gry w śródmiejskim parku

27.05.2022

Park Centralny może zyskać kolejną atrakcję. Jest szansa, że na chodniku w pobliżu jednego z placów zabaw dla dzieci wyrysowane zostaną pola do gier.

Z mieszkańcami o Kolejowej

27.05.2022

Przed laty było to jedno z najpopularniejszych, handlowych miejsc Olsztyna. Teraz działających pawilonów przy ul. Kolejowej praktycznie nie ma. Już w sobotę (28 maja) dyskusja o przyszłości tego miejsca.

Plebiscyt Supermiasta - ostatnie dni głosowania

27.05.2022

Jeszcze tylko do niedzieli potrwa głosowanie w plebiscycie "Gazety Wyborczej". Zachęcamy do oddania głosu na ulubione, zielone miejsce stolicy Warmii i Mazur.

Olsztyn triathlonową stolicą Polski

26.05.2022

To jedna z najbardziej widowiskowych, a na pewno niezwykle wymagająca dyscyplina sportu. Stolica Warmii i Mazur kolejny raz będzie gościć najlepszych triathlonistów Starego Kontynentu.

Cyfrowy Olsztyn znów wyróżniony!

26.05.2022

Kolejny konkurs, w którym projekt rozszerzenia wachlarza e-usług skierowanych do mieszkańców Olsztyna zyskuje uznanie. Tym razem został wyróżniony w konkursie Innowacyjny Samorząd Polskiej Agencji Prasowej.

Olsztyn ratuje życie

26.05.2022

Stolica Warmii i Mazur od lat chętnie angażuje się w pomoc pacjentom cierpiącym na nowotwory układu krwiotwórczego. Faktycznych dawców szpiku pochodzących z Olsztyna jest na tę chwilę 97. Już w sobotę (28 maja) na Starym Mieście...

"Wawrzyn" dla autorki z miejskiej biblioteki

26.05.2022

Znamy laureatów tegorocznej Literacka Nagroda Warmii i Mazur "Wawrzyn". Nagroda Czytelników trafiła do Aleksandry Dobies z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie.

Wetter