Idź do treści strony

Skrzyżowanie do przebudowy

12.02.2024

Władze Olsztyna podpisały umowę na modernizację istotnego skrzyżowania. Inwestycja łączy się także z wybudowaniem dojazdu do powstających bloków Olsztyńskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego.

Olsztyn z kolejnymi olimpijczykami

09.02.2024

Kilkadziesiąt nazwisk z Warmii i Mazur jest na liście uczestników igrzysk olimpijskich. Już wiemy, że po tegorocznym święcie sportu, które zostanie rozegrane w Paryżu, dopisane zostaną kolejne.

Szukamy wspaniałych olsztynian

08.02.2024

Budują lepszy świat, pomagają innym, stają się wzorem do naśladowania. Ruszyło przyjmowanie kandydatów do kolejnej edycji konkursu "Ośmiu wspaniałych".

Olsztyn pełny wystaw

08.02.2024

Zmienna aura nie zawsze daje szanse do aktywności na świeżym powietrzu. Dlatego dobrym pomysłem mogą być wystawy organizowane przez miejskie instytucje kultury.

Ćwierć wieku DPS-u z Nagórek

07.02.2024

Zapewniają rozmaite zajęcia, rehabilitację czy specjalistyczną opiekę. Dzienne Domy Pomocy Społecznej stanowią ważny element systemu opieki nad osobami starszymi, chorymi czy z niepełnosprawnościami.

Z miłości (nie tylko) do książek

07.02.2024

Pracownicy biblioteki Planeta 11 szykują specjalny wieczór dla wielbicieli literatury, którzy szukają... bratniej duszy. Trwają zapisy umożliwiające wzięcie w niecodziennym wydarzeniu.

OBO: czekamy na Wasze pomysły!

06.02.2024

Coraz bliżej zakończenia pierwszego etapu XI edycji Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego. Specjaliści nadal pomagają odpowiednio przygotować wnioski.

OPiOA pyta o opinię

06.02.2024

Olsztyńskie Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne przechodzi szereg istotnych zmian. Władze instytucji chcą także poznać opinię widzów na temat jej funkcjonowania.

Wetter