Idź do treści strony

Olsztyn nie ustaje we wspieraniu Ukrainy

04.11.2022

Olsztynianie oraz władze stolicy regionu od miesięcy wspierają naszych wschodnich sąsiadów. Zaatakowana przez Rosję Ukraina otrzymała właśnie kolejną pomoc od naszego miasta.

Kolejna licytacja przedmiotów z Biura Rzeczy Znalezionych

04.11.2022

Zegarki oraz złote obrączki i bransoleta - takie przedmioty trafią na licytację w olsztyńskim Biurze Rzeczy Znalezionych. Ceny wahają się od kilkudziesięciu nawet do kilku tysięcy złotych.

Olsztyn kupi węgiel

04.11.2022

Gmina Olsztyn przystępuje do zakupu paliwa stałego z przeznaczeniem dla gospodarstw domowych.

Olsztyn szykuje się do zimy

03.11.2022

Za nami coroczne spotkanie Miejskiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w sprawie zbliżającej się zimy. Przedstawiciele służb odpowiadających m.in. za bezpieczeństwo mieszkańców stolicy regionu omawiali stan przygotowania do tej...

Organizacja ruchu: ul. Krasickiego

03.11.2022

Kolejne zmiany w organizacji ruchu związane z postępem prac przy budowie nowej tramwajowej infrastruktury. Tym razem będą dotyczyć okolic skrzyżowania ulic Wilczyńskiego i Krasickiego.

Olsztynianie otworzyli serca

02.11.2022

Dziennikarze, artyści, przedstawiciele świata nauki, polityki, samorządowcy. Tradycyjnie już 1 listopada wszyscy oni połączyli siły i kwestowali na rzecz ratowania dawnych cmentarzy.

Jesienne płukanie sieci

02.11.2022

Olsztyńskie Wodociągi zaczęły jesienne płukanie sieci i magistral. Prace potrwają około dwóch tygodni i powinny zakończyć się 15 listopada.

Przewodnik wie najwięcej

31.10.2022

Andrzej Bobrowicz laureatem kolejnej edycji konkursu wiedzy o Olsztynie. Zabawę w przeddzień 669. urodzin naszego miasta rozstrzygnięto w sali pod amfiteatrem, znajdującym się nieopodal zamku.

Wetter