Idź do treści strony

Szacujemy potrzebną ilość opału

24.10.2022

Jakie jest zapotrzebowanie na opał pośród mieszkańców Olsztyna? Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie specjalnie przygotowanej ankiety lub przekazanie informacji telefonicznie.

Główne wejście ratusza zamknięte

24.10.2022

Trwają prace związane z naprawą wieży zabytkowego budynku Urzędu Miasta. W związku z robotami na wysokości, aby zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom, do czwartku włącznie nie będzie można wejść od strony pl. Jana Pawła II.

W obserwatorium pokażą zaćmienie Słońca

24.10.2022

Przesłonięta tarcza Słońca budziła lęk i była interpretowana na różne sposoby. Zaćmienie naszej gwiazdy raczej nie wywołuje już tak ogromnych emocji, jednak nadal fascynuje i wyczekujemy go zaciekawieniem.

Praca szukała ludzi w Budowlance

21.10.2022

Kilkadziesiąt podmiotów i setki odwiedzających na IV Olsztyńskich Targach Pracy. Wydarzenie odbyło się w Zespole Szkół Budowlanych przy ul. Żołnierskiej.

Promocyjny klip Olsztyna nagrodzony

21.10.2022

Stolica Warmii i Mazur doceniona podczas branżowego Forum Promocji Turystycznej. Wydarzenie odbyło się już 11. raz, a jego areną był najmłodszy polski port lotniczy Warszawa-Radom.

Żeglarz z Olsztyna będzie się ścigać na Morzu Śródziemnym

21.10.2022

Olsztynianin popłynie regatach, których start jest uważany za jeden z najbardziej widowiskowych. Pochodzący ze stolicy Warmii i Mazur Borys Michniewicz jest w załodze jacht I Love Poland.

Rewitalizacja Olsztyna: warsztaty i spacer

20.10.2022

Trwają prace nad Gminnym Programem Rewitalizacji Olsztyna. Jednym z ważniejszych elementów obecnego etapu przedsięwzięcia są spacery pozwalające na lepsze poznanie obszaru, którego dotyczy dokument.

Rusza VII Festiwal Mendelsohna!

20.10.2022

Urodził się w Olsztynie, gdzie zdążył zostawić namacalny ślad, ale prawdziwą karierę zrobił w wielkim świecie. O kim mowa? O wybitnym architekcie Erichu Mendelsohnie. Stowarzyszenie Borussia zaprasza na poświęcony mu festiwal,...

Wetter