Idź do treści strony
13.07.2011 10:10

Pierwsza Milonga na Staromiejskiej

W czwartek, 14 lipca po raz pierwszy na Scenie Staromiejskiej odbędzie się Milonga. To nowy pomysł Miejskiego Ośrodka Kultury na użycie sceny, znajdującej się w samym sercu olsztyńskiej starówki. Do tańca, a konkretnie tanga zapraszają Hanna i Janusz Draszkiewicz oraz Orkiestra Wczorajszego Fasonu. Początek o 21.00.

Styl tańczenia milongi jest w zasadzie podobny do tanga. Z tym, że tango milonga, jako rodzaj tańca, charakteryzuje się mocnym rytmem. Tango argentyńskie jest tańcem typowym dla miasta, więc pomysł powołania miejsca gdzie tańczymy na scenie staromiejskiej w przyjaznej miejskiej przestrzeni na letnie wieczory wydaje się idealnym pomysłem na OLA.
Współorganizator: Tango Olsztyn.

UWAGA! W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych 14 lipca (czwartek), Milonga na Staromiejskiej odbędzie się o godz. 21.00 na scenie w Amfiteatrze im. Czesława Niemena.

<- Zurück zu: Archiwum
Wetter