Idź do treści strony
25.11.2021 09:10

Ruszyło głosowanie na Inwestycję z perspektywą

Polska Agencja Prasowa postanowiła wybrać najciekawszą samorządową inwestycję współfinansowaną z Unii Europejskiej. Stolica Warmii i Mazur bierze udział w rankingu a do głosowania zgłoszone zostały: CRS Ukiel i olsztyńskie tramwaje.

- To nasze dwie flagowe inwestycje, z których jesteśmy bardzo dumni - podkreśla Prezydet Olsztyna, Piotr Grzymowicz.

Wszystkie osoby, które uważają podobnie zachęcamy do głosowania. Jeśli uważacie, że miano inwestycji z perspektywą powinien otrzymać projekt tramwajowy - kliknijcie tu. Jeśli jednak Waszym faworytem jest Centrum Rekreacyjno - Sportowe Ukiel - kliknijcie tu. Wszystkie projekty dostępne są na stronie organizatora konkursu - wystarczy kliknąć na znajdującą się tam mapkę, zaznaczyć odpowiednie województwo i po prawej stronie pojawi się wtedy lista projektów.

- Wpłynęło do nas 158 zgłoszeń zawierających opis inwestycji, zapraszamy do głosowania - zachęca Małgorzata Kalinowska, koordynator projektu EuroPAP News.

Głosowanie potrwa do końca roku. Laureatów konkursu poznamy po Nowym Roku. Trzy inwestycje z najwyższą liczbą głosów nagrodzone zostaną statuetką „Inwestycja z perspektywą”, a zdobywcę pierwszego miejsca dodatkowo odwiedzi nasz reporter PAP z kamerą i udokumentuje zwycięskie przedsięwzięcie.

<- Zurück zu: Archiwum
Wetter
Częściowe zachmurzenie -6°C
Czyste niebo -6°C