Idź do treści strony

Zmiany na stanowisku dyrektorskim olsztyńskiego magistratu

17.08.2022

Po odejściu na emeryturę poprzednika, stanowisko dyrektora w Wydziale Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Urzędzie Miasta Olsztyna objął dotychczasowy przedstawiciel służb mundurowych.

Zmarł Włodzimierz Jarmołowicz

16.08.2022

To niepowetowana strata dla olsztyńskiego środowiska kulturalnego - w wieku 102 lat zmarł wybitny dyrygent, dziennikarz i honorowy obywatel Olsztyna - Włodzimierz Jarmołowicz.

Wyniki rekrutacji do szkół ponadpodstawowych

16.08.2022

We wtorek, 16 sierpnia, w samo południe ogłoszone zostały wyniki rekrutacji uzupełniającej do szkół ponadpodstawowych w Olsztynie.

Nadal można deklarować sposóbn ogrzewania domu lub mieszkania

12.08.2022

Do końca czerwca był czas na złożenie deklaracji do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB). Ci, którzy nie dopełnili obowiązku, mogą wyrazić czynny żal i uzupełnić formalności.

Jest praca w inwestycjach

12.08.2022

Są wolne wakaty w Wydziale Inwestycji Miejskich Urzędu Miasta Olsztyna. Elektroniczny nabór potrwa do końca tygodnia.

Japończycy z pomocą Ukrainie

12.08.2022

Niezwykłą wizytę w Olsztynie i w regionie złożył młody, japoński piłkarz. Cykl wydarzeń, w których bierze udział, organizowany jest przy okazji programu wymiany japońsko-polsko-ukraińskiej, wspieranego przez Ambasadę Japońską w...

Piknik dermatologiczny na Ukielem

11.08.2022

Najbliższy weekend to nie tylko czas ogromnej eko-imprezy na terenie CRS Ukiel. To także okazja, by przebadać własną skórkę podczas organizowanego przez Szpitale Pomorskie "Dermatoprzystanku".

Goście z Chateauroux w ratuszu

11.08.2022

Takie spotkania są niezwykle ważne oraz podkreślają wartość współpracy między miastami. Stolicę Warmii i Mazur odwiedzili nasi przyjaciele z partnerskiego, francuskiego Chateauroux.

Pogoda