Idź do treści strony

Organizacja ruchu: najnowsze zmiany

20.04.2022

Trwa rozbudowa infrastruktury tramwajowej, która ma połączyć kolejne osiedla z centrum Olsztyna. Wykonawca prac wprowadza szereg nowych rozwiązań, dotyczących organizacji ruchu, niezbędnych do realizacji inwestycji.

Budują rondo, zmieni się kursowanie autobusów

19.04.2022

Trwają prace związane z przebudową skrzyżowania al. Wojska Polskiego z ul. Wadąską. W związku z tym już w najbliższy czwartek (21 kwietnia) zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu.

O Polkach w artystycznej stolicy świata

19.04.2022

Paryż jest bez wątpienia jednym z centrów artystycznego świata. Jedna z jego dzielnic, Montparnasse, przez lata stanowiła miejsce, do którego ciągnęła twórcza bohema.

Świąteczne życzenia

15.04.2022

Zdrowych i pełnych pokoju Świąt Wielkanocnych!

Uwaga na możliwe próby wyłudzania informacji!

15.04.2022

W związku z pojawiającymi się informacjami, jakoby przedstawiciele bliżej nieokreślonego urzędu kontaktowali się z mieszkańcami w celu pozyskania danych dotyczących metrażu mieszkań, liczby zamieszkujących osób czy adresów...

Organizacja ruchu: przebudowa stacji Olsztyn Główny

15.04.2022

Rozpoczęły się prace związane z modernizacją stacji kolejowej Olsztyn Główny. Z tym mogą się wiązać okresowe zmiany w organizacji ruchu w pobliżu realizowanej inwestycji.

Ankieterzy zapytają o przyszłość pomnika

15.04.2022

Po świętach Wielkanocnych rozpocznie się badanie telefoniczne, w którym ankieterzy Instytutu Badań Rynkowych i Społecznych zapytają olsztynian o przyszłość pomnika autorstwa Xawerego Dunikowskiego.

Jakie bezpłatne wycieczki w tym sezonie?

14.04.2022

Coraz bliżej turystycznego sezonu w stolicy Warmii i Mazur. Jak co roku na wszystkich, którzy jeszcze lepiej chcą poznać nasze miasto będą czekać darmowe wycieczki.

Pogoda