Idź do treści strony
23.08.2022 11:27

Coraz bliżej zlotu animatorów

Nieco ponad miesiąc pozostał do kolejnego spotkania animatorów kultury z naszego regionu. Do 31 sierpnia będą przyjmowane  zgłoszenia chętnych do udziału w wydarzeniu.

Są twórcze, inspirujące i wspólnotowe - tak w największym skrócie można opisać odbywające się w Olsztynie Zloty Animatorów Kultury Warmii i Mazur. Najbliższa edycja wydarzenia została zaplanowana na 24-25 września.

- Do olsztyńskiego amfiteatru zapraszamy wszystkich pasjonatów animacji i edukacji kulturowej z naszego regionu, pracowników instytucji i organizacji kulturalnych, a także wolnych strzelców animacji - mówi Agnieszka Prusik z Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie, który organizuje zlot.

Wzorem minionych edycji nie zabraknie dyskusji i warsztatów. Uczestnicy podzielą się własnymi doświadczeniami. To będzie jednocześnie doskonała okazja, by nawiązać współpracę przekraczającą najróżniejsze podziały, choćby administracyjne.

- W świecie naznaczonym już nie tylko pandemią, ale też wojną, w obliczu narastającego kryzysu humanitarnego, z pewnością potrzeba nam spotkania, a być może nawet całkiem nowego zdefiniowania roli animatora i edukatora kultury - podkreśla Marta Guściora z olsztyńskiego MOK-u.

Aby wziąć udział w zlocie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Termin przesyłania zgłoszeń mija ostatniego dnia sierpnia.

[zapisz się na zlot]

Powróć do archiwum
Pogoda