Idź do treści strony
26.04.2021 11:50

Foodtrucki na majówkę

Dania z różnych zakątków świata serwowane wprost z samochodu - tak będzie w najbliższy weekend nad jez. Ukiel. Przed nami kolejny Festiwal Smaków Foodtrucków.

Dłuższy, majowy weekend będzie doskonałą okazją, by wybrać się na spacer nad jezioro. Warto zaplanować trasę tak, by odwiedzić teren Centrum Sportowo-Rekreacyjnego Ukiel i zajrzeć na górkę w pobliżu kąpieliska nr 2 (okolice boisk do siatkówki).

Mobilne restauracje, to okazja do poznania lub przypomnienia sobie smaków Hiszpanii, Węgier czy Meksyku bez wyjeżdżania z miasta. Choć częściowo może to zrekompensować brak wakacyjnych wyjazdów spowodowany pandemicznymi okolicznościami.

Festiwal Smaków Foodtrucków odbędzie się w formie "na wynos". Goście food courtu proszeni są o zachowanie dwumetrowej odległości w kolejce po zamówienia, oraz zakrywać usta i nos zakryć maseczką. Przy wejściu oraz na terenie food courtu będą znajdować się pojemniki z płynem dezynfekującym dla gości.

Wydarzenie odbędzie się między 1 a 3 maja. W sobotę i niedzielę foodtrucki będą czynne między 12:00 a 21:00, natomiast w poniedziałek godzinę krócej.

[strona wydarzenia]

Powróć do archiwum
Pogoda
Częściowe zachmurzenie 8°C
Pochmurnie 14°C