Idź do treści strony
30.11.2016 10:40

Nabór do "Visit Olsztyn. Nocujesz-zyskujesz" 2017

Logo akcji "Nocujesz-zyskujesz"

Jest jednym z najpopularniejszych olsztyńskich programów. Kolejne podmioty mają szansę dołączyć do akcji "Nocujesz-zyskujesz".

Z jednej strony obiekty oferujące przyjezdnym noclegi, z drugiej podmioty, z których propozycji można korzystać na preferencyjnych warunkach. A wszystko niczym zespół naczyń połączonych.

- Idea miejskiego pakietu lojalnościowego jest prosta - wyjaśnia szef ratuszowej promocji, Krzysztof Otoliński. - Turyści biorący udział w akcji zyskują 25 proc. zniżki na wszystkie atrakcje oferowane przez CRS Ukiel, Aquasferę oraz Planetarium.

Teraz w programie działa 15 hoteli i pensjonatów. Zależy nam jednak na jak najszerszej współpracy. Dlatego zachęcamy kolejnych przedsiębiorców do przyłączenia się do "Nocujesz-zyskujesz".

- Nabór do akcji ma dwojaki charakter - wyjaśnia Krzysztof Otoliński. - Z jednej strony do projektu mogą dołączać obiekty noclegowe, z drugiej zaś podmioty, które chcą zostać partnerami akcji oferując zniżki w swoich obiektach.

Wnioski można składać do 31 stycznia 2017 r. Czekamy na nie pod adresem e-mail: promocja@olsztyn.eu.

Przypomnijmy, że program "Nocujesz-zyskujesz" został w tym roku doceniony podczas Festiwalu Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur. Akcja została wyróżniona w kategorii "promocja ogólna".

[regulamin] [wniosek - partner] [wniosek - obiekt]

Powróć do archiwum
Pogoda