Idź do treści strony
24.08.2022 14:17

Nosowska w amfiteatrze

Jedna z największych osobowości polskiej sceny muzycznej ponownie pojawi się w Olsztynie. Już w piątek (26 sierpnia) przed publicznością zgromadzoną w amfiteatrze zaprezentuje się Katarzyna Nosowska.

To postać, której raczej nie trzeba szczegółowo przedstawiać. Wieloletnia wokalistka i współzałożycielka zespołu Hey, autorka tekstów, osobowość sceniczna, wielokrotnie nagradzana w szeregu muzycznych konkursów, a także wyróżnieniami państwowymi.

Olsztyn jest nierzadkim miejscem występów Nosowskiej. Pojawiała się w naszym mieście nie tylko wraz ze swym rodzimym zespołem, ale także wielokrotnie solowo - m.in. przy okazji Olsztyn Green Festival, festiwalu Bez Lipy czy świąteczno-sylwestrowego koncertu na zamkowym dziedzińcu.

Nosowska to jednak nie tylko charyzmatyczna wokalistka. Z powodzeniem aktywnie działa na Instagramie, a także pisze książki. Wydany w 2020 roku "Powrót z Bambuko" została bestsellerem.

Ostatni solowy album Nosowskiej - "Basta" - okazał się jesienią 2018 roku. To zbiór jedenastu, bardzo osobistych w warstwie tekstowej, utworów. Jak mówi sama autorka, to najważniejsza jej płyta. A już niebawem program mają wzbogacić zupełnie nowe piosenki.

Koncert Nosowskiej w olsztyńskim amfiteatrze już w piątek (26 sierpnia) o 20:00. Nadal można kupić bilety, które kosztują 89 złotych. Wejściówki są dostępne na stronie internetowej MOK-u oraz w Galerii Dobro na Starym Mieście, w Muzeum Nowoczesności przy ul. Knosały 3b oraz w Galerii Warte Świeczki przy ul. Dąbrowszczaków 3.

[kup bilet przez Internet]

Powróć do archiwum
Pogoda