Idź do treści strony
06.02.2024 13:14

OPiOA pyta o opinię

Olsztyńskie Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne przechodzi szereg istotnych zmian. Władze instytucji chcą także poznać opinię widzów na temat jej funkcjonowania.

Warto poświęcić dosłownie kilka minut by wypełnić specjalnie przygotowaną ankietę. Dzięki odpowiedziom będzie możliwa zmiana funkcjonowania instytucji i spełnienie oczekiwań odwiedzających.

- Pomoże nam to jeszcze lepiej dostosować ofertę do naszych klientów, dotrzeć z informacją i poprawić jakość naszych usług - mówi dyrektorka OPiOA, Magdalena Pilska-Piotrowska.

[wypełnij ankietę]

Anonimowa ankieta składa się z kilkunastu zamkniętych i otwartych pytań. Autorzy pytają m.in. o częstotliwość odwiedzin, skąd widzowie czerpią wiedzę o wydarzeniach, ocenę systemu kupna biletów on line czy propozycje zmian w ofercie.

Końcówka poprzedniego roku to szereg zmian w OPiOA. Władzę w instytucji objęła nowa dyrektorka, realizowano modernizację sprzętu projekcyjnego w planetarium oraz oferty obserwatorium. Natomiast ten rok to przede wszystkim przygotowania do gruntownej modernizacji siedziby planetarium

[wypełnij ankietę]

Powróć do archiwum
Pogoda