Idź do treści strony
18.05.2020 13:43

OSiR uruchamia kolejne obiekty

Obiekty nad jeziorem

Dwa tygodnie temu zaczęła ponownie działać infrastruktura o charakterze otwartym. W poniedziałek (18 maja) ruszyły hale i korty do squasha.

Boiska do siatkówki plażowej, skateparki, boiska wielofunkcyjne - na te obiekty olsztynianie wrócili tuż po długim, majowym weekendzie. Teraz wchodzą w życie kolejne regulacje.

- Z aren na świeżym powietrzu może korzystać większa liczba osób, przykładowo na terenie boisk wielofunkcyjnych i w skateparkach może przebywać jednoczenie 14 osób plus dwóch trenerów - wylicza Zbigniew Szymula z Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie. - Oddajemy też do Państwa dyspozycji kolejne obiekty i usługi, takie jak korty do squasha, hale sportowe i wypożyczalnię sprzętu sportowego w CRS Ukiel.

Uruchamianie tych obiektów wiąże się z ograniczeniami, głównie osobowymi.
* hala do siatkówki plażowej w CRS Ukiel przy ul. Olimpijskiej - jednocześnie może przebywać maksymalnie 16 osób plus dwóch trenerów,
* korty do squasha w CRS Ukiel przy ul. Olimpijskiej - dwie osoby i trener,
* wypożyczalnia sprzętu sportowego (w centralnym miejscu przy ul. Kapitańskiej 23) – mogą w niej przebywać jednocześnie dwie osoby z zachowaniem dwumetrowego dystansu,
* hala Widowisko-Sportowa Urania - 32 osoby plus trzech  trenerów,
* hala przy ul Głowackiego - 16 osób plus dwóch trenerów,
* hala przy ul. Mariańskiej - 16 osób plus dwóch trenerów.

Wśród innych regulacji nada obowiązuje zasłanianie twarzy (poza zajęciami), dezynfekcja rąk przy wejściu i wyjściu z obiektu, zachowanie odległości np. przy kasie. Poza tym nie można korzystać z szatni.

Szczegółowe informacje można uzyskać bezpośrednio w obiektach - kontakt na stronie internetowej Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Powróć do archiwum
Pogoda
Lekkie opady śniegu z deszczem 1°C
Śnieg z deszczem 1°C