Idź do treści strony
27.07.2021 13:34

Ostatnie bilety do wzięcia! Olsztyn Green Festival już 13-14-15 sierpnia 2021!

Bez wątpienia to jeden z najbardziej niezwykłych festiwali. Olsztyn Green Festival to prawdziwe święto muzyki i „zielonego” stylu życia, które co roku odbywa się w Olsztynie. To festiwal dla każdego, kto ceni sobie kontakt z naturą oraz dobrą muzykę, kto uwielbia relaks w malowniczej scenerii na plaży nad przepięknym jeziorem, kto kocha dobrze zjeść, czy spędzić miły czas z przyjaciółmi.

To około dwudziestu gorących koncertów (na dwóch scenach) czołowych artystów z szeroko pojętego alternatywnego popu. Po występach tradycyjnie można się spotkać z artystami, zrobić małe zakupy na stoiskach czy zjeść coś pysznego, bo zjadą topowe food trucki.
W ciągu dnia są spotkania z ciekawymi ludźmi, warsztaty dla dzieci promujące ekologię, zajęcia sportowe. Nie brakuje kina festiwalowego z filmami muzycznymi. Wszystko zaś podporządkowane jest propagowaniu ochrony środowiska i zdrowego stylu życia. Olsztyn Green Festival to jeden z najciekawszych, ale i najpiękniej położonych festiwali w kraju.
Poziom muzyczny i organizacyjny doceniają także widzowie. Podczas ostatniej edycji na festiwalu bawiło się ponad 30 tysięcy ludzi.
Z nabyciem biletów zdecydowanie powinniście się pospieszyć!

Olsztyn Green Festival 13-14-15 sierpnia 2021
Plaża miejska nad Jeziorem Ukiel w Olsztynie
Bilety do kupienia na ebilet.pl, goingapp.pl oraz w bileteriach Empik // bilety zakupione na edycję OGF 2020 zachowują ważność!

Powróć do archiwum
Pogoda
Pochmurnie 15°C
Lekki deszcz 16°C