Idź do treści strony
16.10.2018 14:28

Startuje nabór do programu "Visit Olsztyn. Nocujesz-Zyskujesz"

Panorama Olsztyna

Już można zgłaszać się do kolejnej edycji programu lojalnościowego "Visit Olsztyn. Nocujesz-Zyskujesz". Akcja rozszerzona o nowych partnerów wystartuje 1 stycznia 2019 r.

Idea miejskiego pakietu lojalnościowego "Visit Olsztyn Nocujesz-Zyskujesz" jest prosta – turyści biorący udział w akcji zyskują do 20 proc. zniżki na atrakcje, usługi itp. oferowane przez partnerów akcji.

- Na prośbę branży turystycznej Olsztyna, ruszamy z naborem do Nocujesz-Zyskujesz na 2019 rok już teraz - mówi Krzysztof Otoliński Dyrektor Biura Promocji i Turystyki Urzędu Miasta Olsztyna, pomysłodawca akcji. Od teraz partnerami pakietu lojalnościowego może się stać także muzeum, przedsiębiorstwo usługowe, sklep, restauracja lub miejsca rozrywki znajdujące się nie tylko w Olsztynie, ale także na obszarze Olsztyńskiego Obszaru Aglomeracyjnego, obejmującego 13 gmin leżących wokół Olsztyna – dodaje Otoliński.

Czas na wysłanie zgłoszeń mija 16 listopada 2018 r. Karty wysyłamy na adres promocja@olsztyn.eu lub tradycyjnie: Biuro Promocji i Turystyki Urząd Miasta Olsztyna Pl.Jana Pawła II 1,10-101 Olsztyn

[regulamin Nocujesz-Zyskujesz 2019] [wniosek o przystąpienie do programu - obiekt 2019 | partner 2019]

Powróć do archiwum
Pogoda
Częściowe zachmurzenie 6°C
Częściowe zachmurzenie 17°C