Idź do treści strony
11.01.2021 13:23

"Visit Olsztyn. Nocujesz-zyskujesz" siódmy raz!

Jesteś właścicielem hotelu, a może prowadzisz inny obiekt noclegowy? Masz restaurację, sklep lub inny punkt usługowy? Chcesz, żeby to właśnie do ciebie trafiali turyści nocujący w Olsztynie? Dołącz do programu "Visit Olsztyn. Nocujesz-zyskujesz" i promuj swoją firmę w zamian za zniżki, które zaoferujesz turystom.

Do 24 stycznia olsztyńskie obiekty noclegowe oraz partnerzy oferujący zniżki mogą się zgłaszać do do 7. edycji akcji "Visit Olsztyn. Nocujesz-zyskujesz" 2021. To turystyczny pakiet lojalnościowy wprowadzony przez olsztyński ratusz w 2015 roku.

Turyści goszczący w olsztyńskich obiektach noclegowych mogą skorzystać ze zniżek do Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel, Aquasfery i Planetarium. Wszystko dzięki miejskiej akcji promocyjnej "Visit Olsztyn. Nocujesz-zyskujesz", w której w 2020 roku wzięły udział 22 hotele i pensjonaty.

Idea tego miejskiego pakietu lojalnościowego jest prosta - turyści biorący udział w akcji zyskują nawet do 20 proc. zniżki na wszystkie atrakcje oferowane przez trzy powyżej wymienione miejskie obiekty oraz liczne zniżki u partnerów akcji. Wystarczy spędzić choćby jedną noc w którymś z olsztyńskich hoteli lub pensjonatów, które biorą udział w akcji i odebrać kartę zniżkową w recepcji.

Zgłoszenia (osobne dla obiektów noclegowych oraz partnerów akcji) można składać osobiście w Urzędzie Miasta Olsztyna (Biuro Promocji i Turystyki, pl. Jana Pawła II 1, p. 15) lub e-mailem na adres: promocja@olsztyn.eu.

Powróć do archiwum
Pogoda
Pochmurnie 0°C
Pochmurnie 1°C