Idź do treści strony
07.12.2023 11:33

Świąteczne Stare Miasto

Ponownie będzie rodzinnie, twórczo i serdecznie! Już w najbliższy weekend kolejna odsłona wydarzenia "Święta. Dobrze was widzieć!".

Koncerty, rodzinne warsztaty, czytanie baśni - to jedynie część planu na sobotę i niedzielę (9-10 grudnia). Już teraz warto zarezerwować sobie czas, by wziąć udział w tej międzypokoleniowej zabawie.

- Będzie mnóstwo fantastycznej świątecznej energii - zachęca Karolina Lewandowska z Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie.

Spośród muzycznych gwiazd zaprezentują się zespoły De Mono oraz Sound'n'Grace. Baśnie Andersena będą czytać olsztyńscy twórcy - aktorzy i muzycy. Swoje zdolności pokaże iluzjonista Jędrzej Bukowski. Poza tym kolejny raz odbędzie się także Bieg Mikołajów.

W związku z organizacją wydarzenia w dniach 9 grudnia (od godz. 8:00) i 10 grudnia (do godz. 24:00) na Starym Mieście będzie zmieniona organizacja ruchu drogowego - zostanie ograniczona możliwość wjazdu aut na teren Targu Rybnego.

"Święta. Dobrze was widzieć!" w sobotę między 16:00 a 20:00, a w niedzielę od 12:00 do 20:00 na Targu Rybnym oraz w okolicy.

[szczegółowy program wydarzenia]

Powróć do archiwum
Pogoda