Idź do treści strony
10.06.2021 14:23

Święto bosych nóg

Będzie doskonałą okazją, by jeszcze bardziej zbliżyć się do natury. Już w niedzielę (13 czerwca) w Centrum Rekreacyjno-Sportowymn Ukiel odbędzie się wyjątkowy piknik - "Bosowisko".

Wilgotna trawa, miękki piasek, moc doznań, jakie daje chodzenie boso, radość obcowania z naturą. Niezwykłe wydarzenie jest skierowane nie tylko do tych, którzy już przemierzają świat bez obuwa, ale także dla tych, którzy chcieliby tego spróbować.

- "Bosowisko" to pierwsza taka impreza w Olsztynie - mówi współorganizator wydarzenia, Zbigniew Nurzyński. - To nie tylko radosna parada bosonogich, ale integrujące zabawy dla dzieci i dorosłych, koncerty oraz spotkania z bosomaniakami, którzy przemierzają świat bez obuwia przez cały rok.

Warto już teraz zarezerwować sobie niedzielne popołudnie, bo atrakcji nie zabraknie. Będą m.in. opowieści Chłopów Bosych, spacer boso po najbliższej okolicy, gra w zośkę, chodzenie boso po szyszkach, wiórach, pniach, gałęziach oraz tworzenie stopami błotnego obrazu na płótnie, koncerty.

"Bosowisko" odbędzie się na górce przy plaży miejskiej w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel (za wypożyczalnią sprzętu sportowego i boiska do koszykówki. Początek wydarzenia o 15:30. Impreza ma charakter pikniku, dlatego organizatorzy zachęcają, by wziąć ze sobą koce.

[wydarzenie na Facebooku]

Powróć do archiwum
Pogoda
Częściowe zachmurzenie 21°C
Częściowe zachmurzenie 22°C