Idź do treści strony
23.02.2021 14:52

Wsparcie dla biznesu

fot. Pixabay

Cykl szkoleń, opieka prawnika, księgowej, marketingowca, grafika czy informatyka - m.in. na takie wsparcie mogą liczyć przedsiębiorcy z naszego regionu.

Twoja firma jest w początkowej fazie rozwoju? A może już postawiłeś pierwsze kroki na biznesowym polu, ale potrzebujesz fachowego doradztwa? W takim razie powinieneś dołączyć do projektu Speed Up Your Business, którego celem jest kompleksowe wsparcie przedsiębiorstw z regionu. Bank Żywności w Olsztynie wraz z Kuźnią Społeczną rozpoczynają rekrutację do II edycji Programu Inkubacji Przedsiębiorstw projektu Speed Up Your Business. W drugiej edycji projektu jest 12 wolnych miejsc.

– Zależy nam, aby w Speed Up Your Business wzięły udział firmy lokalne, które będą działały na rzecz rozwoju regionu – mówi Marek Borowski, prezes Banku Żywności w Olsztynie. – Naszą specjalizacją jest żywność i wszystkie procesy z nią związane, więc szczególnie zależy nam na firmach z tej branży. Projekt nie wyklucza jednak przedsiębiorstw związanych z innymi sektorami  gospodarki.

Warunki niezbędne, które trzeba spełnić, aby dostać się do projektu, to: prowadzenie działalności na Warmii i Mazurach, funkcjonowanie na rynku nie dłużej niż trzy lata, posiadanie statusu MŚP, uprawnienie do korzystania z pomocy de minimis i przede wszystkim chęć rozwoju.

Rekrutacja firm potrwa do 1 marca 2020. Aplikować można tutaj.

Powróć do archiwum
Pogoda
Pochmurnie 0°C
Częściowe zachmurzenie 4°C