Idź do treści strony
Stadt Olsztyn

Newsletter

Logo Smart City Forum

Inteligentne miasta w Warszawie

13.09.2016

O codziennym funkcjonowaniu miast coraz częściej decyduje nowoczesna technologia. M.in. ona będzie tematem IV Smart City Forum w Warszawie.

Olsztyńska delegacja na tle licznika wskazującego liczbę użytkowników drogi rowerowej

Olsztynianie podpatrywali gdańskie rozwiązania

09.09.2016

Ponaddwudziestoosobowa delegacja osób odpowiedzialnych w Olsztynie za bezpieczeństwo ruchu drogowego odwiedziła Gdańsk. Zapoznawali się z tamtejszymi rozwiązaniami.

Logo akcji "Nocujesz-zyskujesz"

Flagowa usługa z nagrodą?

08.09.2016

Trwa głosowanie publiczności na Najlepszy Produkt i Usługę Warmii i Mazur. Wśród nominowanych jest także olsztyńska propozycja - "Nocujesz-zyskujesz".

Logo konferencji EkoTransport

W Olsztynie o transporcie

07.09.2016

Specjaliści z wielu branż związanych z transportem przyjadą do stolicy Warmii i Mazur na dwudniową konferencję. Będą rozmawiać o zagadnieniach ważnych dla Polski Wschodniej.

Piłkarze ręczni Warmii, działacze i władze Olsztyna stoją w dawnej sali sesyjnej ratusza

Warmiacy przed nowym sezonem

06.09.2016

W przemeblowanym składzie i z ogromnymi nadziejami na dobrą grę. Piłkarze ręczni Warmii Traveland zaprezentowali się w ratuszu.

Rowerzysta pośród aut na Starym Mieście

O ruchu drogowym w Gdańsku

02.09.2016

Studyjny wyjazd olsztyńskiej delegacji na Pomorze. W delegacji znajdą się urzędnicy, mundurowi, osoby odpowiedzialne za ruch w mieście.

Z prawej prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz, z lewej minister rozwoju Mateusz Morawiecki. Obaj siedzą przy konferencyjnym stole

Mamy dofinansowanie budowy ul. Pstrowskiego

30.08.2016

Prezydent Olsztyna podpisał w Ministerstwie Rozwoju umowę na wsparcie tej niezwykle ważnej inwestycji. Ul. Pstrowskiego połączy układ komunikacyjny miasta z węzłem Pieczewo.

Z lewej strony stoją nauczyciel po ślubowaniu w rękach trzymają kwiaty i akty nominacji. Z prawej prezydent Piotr Grzymowicz wręcza kolejne akty potwierdzające awans

Nauczyciele po awansach

29.08.2016

Ponad 40 osób uzyskało tytuł nauczyciela mianowanego. Pracownicy przedszkoli i szkół ślubowali w ratuszu. Była przysięga, kwiaty i nominacje. Dawna sala sesyjna olsztyńskiego magistratu stała się w poniedziałek (29 sierpnia)...

Wetter