Idź do treści strony
Gospodarka

Już po raz piąty WYCHODZIMY NA PODWÓRKA i zapraszamy do wyjścia z nami!

Podwórka z Natury to program realizowany na obszarze rewitalizacji, w ramach którego wspólnie z mieszkańcami zmieniamy oblicza  miejskich podwórek. Stawiamy na podwórka, na których roi się od ludzi, ptaków, pszczół i motyli, a nie tylko od samochodów.

Jeśli więc  marzy Ci się podwórko pełne zieleni, chcesz lepiej poznać swoich sąsiadów, masz pomysły jak niebanalnie i naturalnie urządzić przestrzeń, która będzie zachęcała do spędzania w niej czasu, a przede wszystkim jeśli nie zawahasz się przed wzięciem łopaty we własne ręce -  ZGŁOŚ PODWÓRKO!

Szczegółowe informacje o programie „Podwórka z Natury 2021”, w tym zakres obowiązków grup sąsiedzkich, określone zostały w zarządzeniu nr 15 Prezydenta Olsztyna z dnia 21.01.2021 r., dostępnym w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Olsztyna (link).

Zgłoszenia na formularzach, stanowiących załącznik do zarządzenia, przyjmować będziemy  w dniach od 25.01.2021 r. do 19.02.2021 r.  
Wypełniony wniosek z załącznikiem można złożyć w kancelarii Urzędu Miasta Olsztyna (pl. Jana Pawła II 1 lub Knosały 3) albo przesłać podpisany w formie skanu na adres e-mail: funduszeeuropejskie@olsztyn.eu.
 
W przypadku pytań zachęcamy kontaktu  w godzinach pracy Urzędu Miasta Olsztyna, czyli:
poniedziałek  8.00-16.00
wtorek – piątek: 7.30 – 15.30  
Osoba do kontaktu:
Paulina Żukowska, Wydział Strategii i Funduszy Europejskich
e-mail: zukowska.paulina@olsztyn.eu
Tel.: 89 523 64 30
89  527 31 11 wew. 393,

Program „Podwórka z Natury” realizować będziemy przy wsparciu merytorycznym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, Katedry Architektury Krajobrazu i Agroturystyki.

Pogoda
Pochmurnie 0°C
Pochmurnie 1°C