Idź do treści strony
Gospodarka

Zapraszamy do składania deklaracji udziału w grupowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę energii elektrycznej na rok 2019.

 

Szczegóły w zakładce "jednostki publiczne"

 


Urząd Miasta Olsztyna zaprasza do udziału w grupowym zakupie energii elektrycznej jednostki publiczne oraz przedsiębiorstwa prywatne, posiadające bezpośrednie umowy (tzw. kompleksowe lub rozdzielone) o dostawę energii.

 

Celem programu Tańsza Energia dla Olsztyna jest utworzenie i rozwój grupy podmiotów, które wspólnie kupując energie elektryczną mają szanse na znaczne oszczędności kosztu zakupu energii w stosunku do cennika sprzedawcy.

 

 

 

O nas

Biuro Pełnomocnika Prezydenta Olsztyna ds. Gospodarki i Infrastruktury Elektroenergetycznej istnieje od 2009r.

 

Posiadamy doświadczenie w grupowych zakupach energii elektrycznej, od powstania przeprowadzamy postępowania na zakup energii dla Urzędu Miasta oraz miejskich jednostek organizacyjnych (szkoły, jednostki kultury, ZOZ) jak i podmiotów zewnętrznych (Urząd Marszałkowski, Powiat Olsztyński, Gmina Miasto Elbląg, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie) osiągając znaczne oszczędności finansowe. Podejmowane działania pozwalają na znaczne zmniejszenie ceny energii elektrycznej w stosunku do obowiązujących cenników.

 

Wszelkich informacji udzielamy osobiście w siedzibie Biura w Ratuszu (Plac Jana Pawła II 1) w pokoju 31, lub telefonicznie pod numerem 89 527 52 46.

Pogoda
Częściowe zachmurzenie 9°C
Częściowe zachmurzenie 16°C