Idź do treści strony
Urząd Miasta

Newsletter

10.11.2016 15:34

Pakiet "Nocujesz-zyskujesz" doceniony!

Statuetka i dyplom

Konkurs PRO Warmia i Mazury rozstrzygnięty. Laur dla Urzędu Miasta za usługę "Nocujesz-zyskujesz".

Nagrody były przyznawane podczas Festiwalu Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur, który odbył się w Ostródzie. Stolica Warmii i Mazur została wyróżniona w kategorii "promocja ogólna".

Konkurs ma na celu m.in. podnoszenie standardów działań marketingowych prowadzonych przez samorządy. Ważna jest także popularyzacja współpracy tych jednostek z przedsiębiorstwami, organizacjami pozarządowymi i mediami.

- Staramy się szukać rozwiązań i tworzyć ciekawe propozycje, które nie tylko przyciągną turystę do Olsztyna, ale spowodują, że po jakimś czasie będzie chciał do nas wrócić - mówi szef ratuszowej promocji, Krzysztof Otoliński, który odebrał statuetkę. - Sukces został osiągnięty przez wspólne działanie urzędu oraz lokalnych przedsiębiorców.

Usługa "Nocujesz-zyskujesz" to pakiet skierowany do odwiedzających Olsztyn. Turyści goszczący w jednym z kilkunastu olsztyńskich hoteli i pensjonatów mogą korzystać z atrakcyjnych zniżek, m.in. do Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel, Aquasfery i planetarium oraz licznych punktów partnerów akcji.

Powróć do archiwum
Pogoda