Idź do treści strony
Urząd Miasta
Newsletter

Ewa Monika KaliszukEwa Mo ika Kaliszuk

ul. Knosały 3 budynek A 10-101 Olsztyn

Sekretariat
tel. 89 506 09 01
tel./fax 89 527 55 08
pokój nr 1
Adres e-mail: kaliszuk.ewa@olsztyn.eu

Ewa Monika Kaliszuk jest olsztynianką. Ukończyła filologię germańską na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Od początku pracy zawodowej związana z edukacją. W 2009 roku uzyskała tytuł nauczyciela dyplomowanego, a w roku 2011 ukończyła studia podyplomowe w zakresie organizacji i zarządzania oświatą.

Przez niemal pięć lat (od marca 2014 roku) była dyrektorem Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie. Ukończyła niemal 100 form doskonalenia zawodowego, w szczególności w zakresie zarządzania i organizacji pracy. Jest trenerem Theory of Constraints for Education. Jako dyrektor wdrożyła cztery duże projekty modernizujące kierowaną przez nią szkołę.

W uznaniu podjętych działań na rzecz rozwoju szkoły w styczniu 2018 r. została powołana do Ogólnopolskiej Rady Dyrektorów Szkół Zawodowych przy Ministrze Edukacji Narodowej, a następnie do Wojewódzkiej Rady Dyrektorów przy Warmińsko-Mazurskim Kuratorze Oświaty.

Poza pracą zawodową przez ponad ćwierć wieku działa w dziedzinie kultury. Śpiewa w Zespole Pieśni i Tańca Warmia oraz w Warmia Klezmer Band. W 2014 roku została odznaczona przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego odznaką honorową „Zasłużony dla Kultury Polskiej”.

Pogoda
Częściowe zachmurzenie 8°C
Czyste niebo 17°C
Kalendarz wydarzeń