Przedszkolaki na "ratuszowej scenie"
Kulturalne przedpołudnie w Urzędzie Miasta. Zapraszamy na "Dziadka do orzechów" w wykonaniu dzieci oraz nauczycieli z Przedszkola Niepublicznego "Nutka" w Olsztynie
Olsztyński ratusz jest otwarty na wszelkie inicjatywy również kulturalne. Na "ratuszowej scenie" wystąpiło wielu profesjonalnych artystów oraz pasjonatów amatorów. Czas na najmłodszych olsztynian. W czwartek (23 lutego) o 10:00 w sali 219 olsztyńskiego ratusza zaprezentują się dzieci z Przedszkola Niepublicznego "Nutka" w Olsztynie. Wspólnie z nauczycielami przedstawią bajkę muzyczną "Dziadek do orzechów". 
- Udział w wydarzeniu jest bezpłatny - mówi Anna Wolęcka z Wydziału Kultury i Ochrony Zabytków. - Każdy może przyjść i obejrzeć teatralne popisy przedszkolaków.  
Kulturalne wydarzenie jest tworzone również z myślą o olsztyńskich seniorach. 
- Jest to okazja do wyjścia z domu i kontaktu z innymi osobami w podobnym wieku  -  dodaje Wolęcka. - W ten sposób staramy się integrować środowisko osób starszych, którzy z różnych powodów są częściowo wykluczeni z życia społecznego. 
Bajka muzyczna to nie jedyny punkt programu. Po spektaklu wystąpi również Zespól Pieśni i Tańca "Warmia". Zaplanowano także słodki poczęstunek. 
 
 Logo
Logo

 
    
                
 
                        
                 
                        
                 
                        
                 
                        
                 
                        
                
