Idź do treści strony
Gospodarka

Nabór do 6. edycji programu PODWÓRKA Z NATURY!

Podwórka z Natury to program realizowany na obszarze rewitalizacji (link do mapy), w ramach którego wspólnie z mieszkańcami zmieniamy oblicza  miejskich podwórek. Stawiamy na podwórka, na których roi się od ludzi, ptaków, pszczół i motyli, a nie tylko od samochodów.

Jeśli więc  marzy Ci się podwórko pełne zieleni, chcesz lepiej poznać swoich sąsiadów, masz pomysły jak niebanalnie i naturalnie urządzić przestrzeń, która będzie zachęcała do spędzania w niej czasu, a przede wszystkim jeśli nie zawahasz się przed wzięciem łopaty we własne ręce -  ZGŁOŚ PODWÓRKO!

Szczegółowe informacje o programie „Podwórka z Natury 2022”, w tym zakres obowiązków grup sąsiedzkich, określone zostały w zarządzeniu nr 11 Prezydenta Olsztyna z dnia 18.01.2022 r., dostępnym w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Olsztyna (link).

Zgłoszenia na formularzach, stanowiących załącznik do zarządzenia, przyjmować będziemy  w dniach od 24.01.2022 r. do 07.02.2022 r. do godziny 16.00.

Wypełniony FORMULARZ (do pobrania tu) z załącznikiem można złożyć w kancelarii Urzędu Miasta Olsztyna (pl. Jana Pawła II 1 lub Knosały 3) albo przesłać podpisany skan na adres e-mail: funduszeeuropejskie@olsztyn.eu.

W przypadku pytań zachęcamy kontaktu  w godzinach pracy Urzędu Miasta Olsztyna, czyli:

poniedziałek  8.00-16.00

wtorek – piątek: 7.30 – 15.30 

Osoba do kontaktu:

Paulina Żukowska, Wydział Strategii i Funduszy Europejskich

e-mail: zukowska.paulina@olsztyn.eu

Tel.: 89 523 64 30

89  527 31 11 wew. 393,

Program „Podwórka z Natury” realizować będziemy przy merytorycznym wsparciu Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, Katedry Architektury Krajobrazu i Agroturystyki.

Jeśli więc chcecie "zrobić sobie podwórko" zajrzyjcie do naszego poradnika.

Wetter